Agenda

Fri
19
August

Vbro te landen

15:00 – 16:00

Friday 19 August

15:00 – 16:00

Sat
20
August

Silver gold and diamonds

07:00 – 23:00

Saturday 20 August

07:00 – 23:00

Wed
24
August

Fanbal ludo Ive Rénaarts plus mixing

18:00 – 23:55

Wednesday 24 August

18:00 – 23:55

Fri
26
August

Restaurant Tapuyt Deinze

22:30 – 23:30

Friday 26 August

22:30 – 23:30

Sat
27
August

Sfeercafe Mosselmarkt eventueel bus

23:00

Saturday 27 August

23:00

Sun
28
August

Luc van meeuwen verjaardagshow kaasboerin

14:00 – 15:00

Sunday 28 August

14:00 – 15:00

Sun
28
August

Ive Renaarts snuffelland weelde

16:00 – 17:00

Sunday 28 August

16:00 – 17:00

Sun
28
August

Ive Renaarts delicia verjaardagshow Pierry

19:00 – 20:00

Sunday 28 August

19:00 – 20:00

Sun
28
August

Sfeercafe Mosselmarkt eventueel bus

00:00

Sunday 28 August

00:00

Fri
02
September

Jaimy St Pieter optrede

23:00 – 23:57

Friday 02 September

23:00 – 23:57

Sat
03
September

Feest Roger

Saturday 03 September

Sat
03
September

Optie heggespel vip live 1

18:00 – 19:00

Saturday 03 September

18:00 – 19:00

Fri
09
September

Artiesten gala balen Ive Renaarts

22:00 – 23:00

Friday 09 September

22:00 – 23:00

Sat
10
September

Show flo-vo Ive Renaarts

17:00 – 18:00

Saturday 10 September

17:00 – 18:00

Sat
10
September

Optie heggespel vip live 2

18:00 – 19:00

Saturday 10 September

18:00 – 19:00

Sun
11
September

Ive Renaarts laladu

15:00 – 16:00

Sunday 11 September

15:00 – 16:00

Mon
12
September

Ive Renaarts David Galle

15:00 – 16:00

Monday 12 September

15:00 – 16:00

Fri
16
September

Jo vally en kurt crabbe Dinnershow

13:00 – 14:00

Friday 16 September

13:00 – 14:00

Sat
17
September

Ive Renaarts delicia

20:00 – 21:00

Saturday 17 September

20:00 – 21:00

Sat
17
September

Ive Renaarts Mosselmarkt

21:31 – 22:31

Saturday 17 September

21:31 – 22:31

Sat
01
October

Fanbal dananti

23:00 – 23:55

Saturday 01 October

23:00 – 23:55

Sun
02
October

Ive Renaarts kurt crabbe fandag

15:00 – 16:00

Sunday 02 October

15:00 – 16:00

Thu
06
October

Ive Renaarts de kippe

15:00 – 16:00

Thursday 06 October

15:00 – 16:00


Fri
07
October

Ive Renaarts David Galle Mandeldaele dinner

20:00 – 21:00

Friday 07 October

20:00 – 21:00

Sat
08
October

Pop up indoor Sergio en Sam Gooris

14:00 – 15:00

Saturday 08 October

14:00 – 15:00

Tue
11
October

Senioren Rijkevorsel met Molly

14:00

Tuesday 11 October

14:00

Tue: 11 october, 14:00 – Thu., 13 october, 15:00

Sat
15
October

Show flo-vo Ive Renaarts

17:00 – 18:00

Saturday 15 October

17:00 – 18:00

Sun
16
October

pc zandfluiter definitief

15:00 – 16:00

Sunday 16 October

15:00 – 16:00

Fri
21
October

Frank Galan de kroon en Paul Bruna

20:00 – 21:00

Friday 21 October

20:00 – 21:00

Sat
22
October

Optreden Ive wilrijk

18:00 – 19:00

Saturday 22 October

18:00 – 19:00

+32 496 62 69 67 Peggy

Sat
29
October

Optreden ive Renaarts Schlagercafé nodder wijk

21:30 – 22:30

Saturday 29 October

21:30 – 22:30

Sun
06
November

Optreden ive Renaarts Kurt crabbé Meulebeke

15:20 – 16:20

Sunday 06 November

15:20 – 16:20

Mon
07
November

Ive Renaarts delicia

14:00 – 15:00

Monday 07 November

14:00 – 15:00

Fri
11
November

Dinnershow Willy sommers

20:00 – 21:00

Friday 11 November

20:00 – 21:00

Sun
13
November

Show flo-vo Ive Renaarts

14:00 – 15:00

Sunday 13 November

14:00 – 15:00

Sun
13
November

Ive Renaarts Verjaardagshow kurt crabbe kaasboerin

17:00 – 18:00

Sunday 13 November

17:00 – 18:00

Mon
14
November

Ive Renaarts delicia

14:00 – 15:00

Monday 14 November

14:00 – 15:00

Sat
19
November

Buurthuis Ive

18:00 – 19:00

Saturday 19 November

18:00 – 19:00

Mon
21
November

Vakantie

21 – 30 nov. 2022

Monday 21 November

21 – 30 nov. 2022

Sat
03
December

Ive Renaarts zingt Elvis delicia

Saturday 03 December


Sun
04
December

Optreden laladu ive Rénaarts

16:00 – 17:00

Sunday 04 December

16:00 – 17:00

Sat
10
December

Ive Rénaarts villa

22:29 – 23:29

Saturday 10 December

22:29 – 23:29

Sun
11
December

Kurt laladu

12:00 – 13:00

Sunday 11 December

12:00 – 13:00

Sat
17
December

Kersttoer delicia plus techniek

20:30 – 21:30

Saturday 17 December

20:30 – 21:30

Sat
17
December

Gastoptreden heggekoor

20:30 – 21:30

Saturday 17 December

20:30 – 21:30

Mon
19
December

Ive Renaarts David Galle

15:00 – 16:00

Monday 19 December

15:00 – 16:00

Fri
30
December

Optie Werner houffalize

21:00 – 22:00

Friday 30 December

21:00 – 22:00

Beste gebruikers, deze site bewaart cookies op uw computer. Het doel is om uw ervaring op onze website te verbeteren en u tegelijkertijd meer gepersonaliseerde diensten aan te bieden. Cookies worden ook gebruikt voor het personaliseren van advertenties.

Als u meer informatie wilt over de cookies die wij gebruiken, raadpleeg dan ons Privacybeleid. Door cookies te accepteren, stemt u in met het gebruik ervan. U kunt de instellingen van de cookies ook aanpassen. Als u weigert, worden uw gegevens niet bijgehouden wanneer u deze site bezoekt. Er wordt slechts één cookie gebruikt in uw browser om uw voorkeur dat u niet gevolgd wilt worden te onthouden.
Alles weigeren
Instellingen aanpassen
Sta alles toe
Cookie-instelling bewerken